Ekonomi

Amgen Türkiye, yurt içi ve yurt dışı görevlendirmelerle yetenekleri güçlendirmeye devam ediyor

2019 yılından itibaren Amgen Türkiye’de Finans Müdürü olarak görev yapan Meltem Korucu, Amgen USA Operasyonu (USBO), Enflamasyon İş Birimi’nin Finans Müdürü olarak atanmıştır. Korucu’nun atanmasının ardından İnanç Duran, Amgen Türkiye Finans Lideri olarak atandı.

Amgen Türkiye Finans Müdürü Meltem Korucu, USBO Enflamasyon İş Birimi Finans Müdürü olarak atanmıştır. Ranger, California, Thousand Oaks’ta görevine devam edecek ve eserlerin finansal ve stratejik süreçlerinden sorumlu olacak. 2019 yılında Amgen Türkiye Finans Müdürü olarak Amgen’e katılan Meltem Korucu, Amgen işlerinin hem finansal süreçlerinden hem de denetiminden sorumluydu. Bölgedeki iş geliştirme faaliyetlerinin ve sermaye/finansman düzenlemelerinin şekillenmesinde kilit rol oynayan ve kritik finansal süreçlerden sorumlu olan Meltem Korucu, 14 Kasım prestijiyle yeni görevine başladı.

Finans Başkanı İtimat Duran göreve başladı

Meltem Korucu’nun ABD operasyonuna atanmasının ardından, Ağustos 2021’den bu yana Amgen Türkiye Kıdemli Finans Müdürü olarak görev yapan İnanç Duran, Finans Lideri olarak atandı. Boğaziçi Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümünden lisans derecesine sahip olan Duran, Ağustos 2019’da Gensenta Ticari ve Teknik Operasyonlar Kıdemli Finans Müdürü olarak göreve başlamıştır. Ağustos 2021’de Amgen Türkiye Kıdemli Finans Müdürü olan Duran, Red’de Finans Müdürü olarak görev yapmıştır. Bull ve Coca Cola İçecek, Amgen ve Gensenta’dan önce.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu